Trainingsschema

Dit schema loopt van 3-3-2021 t/m 28-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Jessica Vinke Rabo - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Michela Lebbe Rabo - CD
18:15 - 19:00 Keeperstraining E jeugd Jumbo - CD
18:30 - 19:00 Looptraining A Ruben Vermeij
Berenice Dijkens
Jumbo - AB Groep A: 28 september Groep B: 5 oktober
18:30 - 19:00 Looptraining B Berenice Dijkens
Ruben Vermeij
Jumbo - AB Groep A: 28 september Groep B: 5 oktober
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmee Flantua Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Kevin Zuijdgeest Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jumbo - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Rabo - CD
19:30 - 20:30 Dames JS 1 Rabo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens C1 Rabo - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Jumbo - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jumbo - CD
18:00 - 19:15 Jongens A1 Jumbo - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Harry van den Brink Rabo - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Jumbo - CD
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Rabo - AB
19:15 - 20:30 Dames 1 Rabo - CD
19:15 - 20:30 Dames 2 Rabo - AB
19:15 - 20:30 Heren 1 Jumbo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Hockeyschool Edwin Hart
Jip Hart
Anna-Izabella Petricevic
Rabo - D
16:30 - 17:45 Jongens 8E1 Wilfred Karel
Vera Smits
Jumbo - A
16:30 - 17:30 Jongens F1 Dennis Smits
Sara Moerland
Alex Smits
Jumbo - C
16:30 - 17:45 Meisjes 6E2 Lara Pekkan
Rowy van Heulen
Jumbo - B
16:30 - 17:45 Meisjes 6E3 Elaine Willeijns
Gwen Vermeij
Rabo - B
16:30 - 17:45 Meisjes 8E2 Britt Koopman
Melissa Smeehuijzen
Jumbo - D
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Caithlin Koningen
Karlijn van Os
JJV - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Nikki van Klink
Suzanne Bakelaar
JJV - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Shayenne Oranje
Taylor Janssen
Rabo - C
16:30 - 17:30 Puppyhockey Kyana Isa Hamerslag
Marleen Duijvestein
Nina Duijvestein
Roos Duijvestein
Rabo - A
17:30 - 18:30 Corona competitie Jongste Jeugd Trainingsgroep JJV Gereserveerd voor JF1 vanaf 17-03 (Hans)
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Michela Lebbe
Christian van Dreunen
Rabo - CD
17:45 - 19:00 Meisjes 6E1 Kristel Beukelaar Jumbo - B
17:45 - 19:00 Meisjes 8E1 Floor Duijvestein
Priscilla van den Biggelaar
Jumbo - A
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Lysanne Lebbe
Maarten Duijvestein
Jumbo - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Jumbo - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Simone Palm Rabo - AB
19:00 - 20:30 Dames 3 Jumbo - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Esmee Flantua Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Rabo - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jumbo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jumbo - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Esmee Horstink
Marleen Duijvestein
Rabo - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Rabo - CD
18:30 - 19:30 Jongens C1 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Dames JS 1 Rabo - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jumbo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink Jumbo - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Maarten Bosman
Sander Wiessenhaan
Jumbo - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Kristel Beukelaar Jumbo - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Lara Pekkan
Rowy van Heulen
Jumbo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Elaine Willeijns
Gwen Vermeij
Rabo - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Floor Duijvestein
Priscilla van den Biggelaar
Rabo - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Britt Koopman
Melissa Smeehuijzen
Rabo - D
18:30 - 20:00 Dames JS 2 Rabo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Kevin Zuijdgeest Jumbo - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Jumbo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Lysanne Lebbe
Maarten Duijvestein
Rabo - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Rabo - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Dames 1 Harry van den Brink Jumbo - AB
11:00 - 12:30 Dames 2 Jumbo - CD
11:00 - 12:30 Heren 1 Rabo - AB
11:00 - 12:30 Heren 2 Rabo - CD