Trainingsschema

Dit schema loopt van 10-6-2024 t/m 16-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 Alex Smits
Maarten Bosman
Jumbo - AB
17:30 - 19:00 JO12-2 Dennis Smits
Raymon Moerland
Jumbo - CD
17:30 - 18:30 MO12-3 Dewi Mulder Rabo - CD
17:30 - 19:00 MO14-2 Nikki van Klink Rabo - AB
18:30 - 20:00 MO14-1 Aad Noordijk Rabo - CD
19:00 - 20:30 MO16-3 Storm Zuijdgeest Jumbo
19:00 - 20:30 MO18-3 Michael Westdijk Rabo - AB
20:00 - 21:00 MO16-2 Mathieu van der Veen Rabo - CD
20:30 - 22:00 DO25-1 Chris De Lange Rabo - AB
20:30 - 22:00 Recreanten 1 Jumbo Wedstrijden
20:30 - 22:00 Recreanten 2 Jumbo Wedstrijden
20:30 - 22:00 Recreanten 3 Jumbo Wedstrijden
21:00 - 22:00 Dames 2 Aad Noordijk Rabo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO12-1 Robin de Graaf
Thomas Dijkens
Rabo - AB
17:30 - 19:00 MO12-2 Michela Lebbe Rabo - CD
17:30 - 19:00 MO12-4 Sarah Harder
Sterre de Jongh
Jumbo - CD
17:30 - 19:00 MO14-3 Caithlin Koningen Jumbo - AB
19:00 - 20:30 JO14-1 Sander Wiessenhaan
Boris de Puij
Pim Muller
Sam Hart
Jumbo - CD
19:00 - 20:30 JO18-1 Pim Muller
Boris de Puij
Jumbo - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 Alessandra Lebbe
Remco de Bruin
Rabo - CD
19:00 - 20:30 MO18-2 Brent Westdijk
Damian Vrolijks
Rabo - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Michel Wijnbelt Jumbo
20:30 - 22:00 Heren 1 Alexander Taat Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Michael Westdijk Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 Reservering veld voor wedstrijd(en) Trainingsgroep Rabo Gereserveerd voor het Schoolhockeytoernooi
14:00 - 18:30 Reservering veld voor wedstrijd(en) Trainingsgroep Jumbo Gereserveerd voor het Schoolhockeytoernooi
18:30 - 19:30 JO12-1 Alex Smits
Maarten Bosman
Jumbo - AB
18:30 - 19:30 JO12-2 Sander Derksen Jumbo - CD
18:30 - 19:45 MO14-1 Aad Noordijk Rabo - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Aad Noordijk Rabo - AB (overlap = bekend)
19:30 - 20:30 MO16-2 Mathieu van der Veen Jumbo - AB Dames 1
19:30 - 20:30 MO16-3 Storm Zuijdgeest Jumbo - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Jumbo - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Aad Noordijk Rabo - CD Overlap bekend
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MO12-1 Robin de Graaf
Thomas Dijkens
Rabo - AB
17:30 - 19:00 MO12-2 Michela Lebbe Rabo - CD
17:30 - 18:45 MO14-2 Nikki van Klink Jumbo - CD
17:45 - 19:15 MO16-1 Alessandra Lebbe
Remco de Bruin
Jumbo - AB
18:45 - 20:00 DO25-1 Max Willemsen Jumbo - CD
19:00 - 20:30 JO14-1 Boris de Puij
Pim Muller
Sam Hart
Rabo - CD
19:00 - 20:30 JO18-1 Pim Muller
Boris de Puij
Rabo - AB
20:00 - 21:15 MO18-2 Brent Westdijk
Damian Vrolijks
Jumbo - CD
20:00 - 21:15 MO18-3 Michael Westdijk Jumbo - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Michel Wijnbelt Rabo - AB
20:30 - 22:00 H30-1 Rabo - CD
20:30 - 21:15 Heren 1 Alexander Taat Jumbo - AB
21:15 - 22:00 Heren 1 Alexander Taat Jumbo
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO8-1 Bart Bouthoorn Jumbo - C
17:00 - 18:00 JO9-1 Stacey van den Ende
Tessa van der Veen
Michel Mostert
Jumbo - D
17:00 - 18:00 MO10-1 Lieke Becht
Noa Mahieu
Priscilla de Vries
Jumbo - A
17:00 - 18:00 MO10-3 Dewi Mulder
Skye Krijnberg
Jumbo - B
17:00 - 18:00 MO8-2 Elise Hageraats
Nena Kriek
Rabo
17:00 - 18:00 MO9-1 Rabo
17:00 - 18:00 MO9-2 Rabo
17:00 - 18:00 MO9-3 Rabo
17:00 - 18:00 MO9-4 Rabo
17:00 - 18:00 MO9-5 Rabo
17:15 - 18:15 MO8-1 Benthe Schaap UP
18:00 - 19:00 MO10-2 Ilona Nijssen
Kyana Isa Hamerslag
Jumbo - A
18:00 - 19:00 MO12-3 Gwen Vermeij Rabo - AB
18:00 - 19:00 MO14-3 Caithlin Koningen Jumbo - CD
19:00 - 21:30 Reservering veld voor wedstrijd(en) Trainingsgroep Rabo Gereserveerd voor de sponsoravond
19:00 - 21:30 Reservering veld voor wedstrijd(en) Trainingsgroep Jumbo Gereserveerd voor de sponsoravond